Remekül szerepeltek egyetemistáink a 2019-es birkózó MEFOB-on, ahol az amatőröknél már az indulás is nagy dolog, hiszen olyan egyetemekkel kell felvenni a harcot, akik órarend szerűen küzdősportolnak. Ennek ellenére sportolóink tisztes helytállást tanúsítottak.

A nők között az 55 kg bajnoka Leveles Borála lett, fantasztikus birkózással.
A férfiak között 70 kg-ban Zorics Richárd, 80 kg-ban Lovász Zoltán képviselte a Műegyetemet. Mindketten mezőnyük legponterősebb meccseit produkálták, azonban a sorsolás nem kedvezett nekik.
A 80 kg-os mezőnyben azonban a mi egyetemünk adta a bajnokot, Rayment Sean személyében.
90 kg-ban Vadas Dánielnek kellett számos harcot megvívnia, hogy végül megérdemelten álljon fel a dobogó harmadik fokára.
Az edzők Gergely László és ifj. Gergely László voltak.

Az idei évben a profik között is népes mezőny gyűlt össze.
Ardai István szabadfogás 65, kötöttfogás 70 kg-ban vállalta fel a küzdelmeket, az 5. és a 4. helyet kiérdemelve.
Kötöttfogás 72 kg-ban Balatoni Bence megállíthatatlan volt, a súlycsoport bajnoka lett.
Gergely László szabadfogás 74 kg-ban másodikként zárt.
Bata Zalán szabadfogás 79, kötöttfogás 82kg-ban is ezüstérmesként zárt.
Kismóni Botond a kötöttfogású mezőny 130 kg-os kategóriájában zárt negyedikként.