Vasárnap rendezték az egyetemek tízevezős országos bajnokságát a Margitsziget melletti budai Duna-ágban. A BME csapata az előfutamban hamar az éltre állt és magabiztosan nyerte a futamot, tartalékolva az energiát a döntőre. A döntőben a címvédő Pannon egyetemmel fej-fej mellett küzdött csapatunk, azonban az 1000 méteres táv felénél egy irányítási probléma miatt ütközött a két egység, így visszahívták a futamot és újra kellett rajtolni. A BME és a Pannon egyetem ismét szoros csatát vívott az élen, azonban 500 méternél sikerült meglépnünk, így végül 3 hajóhosszal nyert a BME! A harmadik helyen a TF csapata ért célba.

A csapat tagjai:

Krémer Eszter (GTK)